برنامه درسی ۲۴مهر مدرسه تلویزیونی ایران - صبحانه آنلاین | Sobhanehonline.com
کد خبر: ۲۲۹۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
برنامه درسی دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه اول و دوم که روز پنج‌شنبه 24 مهر از شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن و معارف پخش می‌شود، اعلام شد.
به گزارش صبحانه، برنامه درسی دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه اول و دوم که روز پنج‌شنبه 24 مهر از شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن و معارف پخش می‌شود، اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

آموزش درس تربیت‌بدنی ساعت ۷:۴۵ تا ۸

فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش:

ساعت ٨ تا ٨:٣٠ مونتاژ و مونتاژ قطعات SMD - رشته الکترونیک - پایه ۱۱- شاخه کاردانش و فنی‌وحرفه‌ای

ساعت٨:٣٠ تا ٩ نصب و راه اندازی پکیج گرمایشی پودمان یک - پایه ۱۰ - شاخه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش

ساعت ۹ تا ۹:۳۰سرویس چرخ خودرو /پودمان یک - رشته مکانیک خودرو -پایه ۱۱- شاخه کاردانش و فنی‌وحرفه‌ای

ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱۵ پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب - پایه ۱۱ -شاخه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش

ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۱:۵۰ استاندارد کورل دراو - پایه۱۰ - شاخه فنی‌وحرفه‌ای

ابتدایی:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠ فارسی و نگارش پایه اول

ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰ فارسی و نگارش پایه دوم

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۱۰ بازی و ریاضی پایه سوم

ساعت ۱۲:۱۰ تا ۱۲:۴۰ فارسی و نگارش پایه چهارم

ساعت ۱۲:۴۰ تا۱۳:۱۰ علوم تجربی پایه پنجم

ساعت ۱۳:۱۰ تا ۱۳:۴۰ فارسی و نگارش پایه ششم

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰ عربی - درس اول بخش سوم پایه هفتم

ساعت ١۵:٠٠ تا١۵:٣٠ عربی- درس دوم (ترجمه) پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ عربی - درس اول حل تمرین ها پایه نهم

دوره آموزش مجازی متوسطه :

ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠ : آموزش مجازی- سنجش الکترونیکی

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:٣٠ تا ١٧ آمادگی دفاعی - پایه ۱۰- مشترک تمام رشته ها

ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠ هویت اجتماعی - پایه ۱۲- علوم تجربی و ریاضی فیزیک

ساعت ١٧:٣٠ تا ١٨ زیست شناسی ۱ - پایه ۱۰ -رشته علوم تجربی

ساعت ٢٠تا٢٠:٢۵ فیزیک ۱ - چگالی ویژگی های فیزیک مواد - پایه۱۰ -رشته علوم تجربی و ریاضی

ساعت ٢٠:٢۵ تا٢٠:۵٠ ریاضی ۲ -معادلات گویا و گنگ - پایه ۱۱- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک

شبکه ۴

ساعت ۷:۳۰ درس ریاضی آمار۱ پایه ۱۰رشته ادبیات وعلوم انسانی و علوم و معارف اسلامی

ساعت ۸ درس تاریخ ۲ پایه ۱۱رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی

ساعت ۸:۳۰ درس نگارش۲ پایه ۱۱ مشترک تمام رشته ها

ساعت ۱۰:۱۵ درس علوم و فنون ادبی۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم معارف اسلامی

ساعت ۱۰:۴۵ درس زبان خارجی۲ پایه ۱۱ مشترک تمام رشته ها

ساعت ۱۱:۱۵ درس علوم و فنون ادبی۲ پایه ۱۱ رشته ادبیات و علوم انسانی علوم و معارف اسلامی

ساعت ۱۱:۴۵ درس دین وزندگی۳ پایه ۱۲رشته ادبیات و علوم انسانی

ساعت۱۲:۱۵درس هندسه۳ پایه۱۲رشته ریاضی فیریک.

ساعت ۱۲:۴۵ درس هندسه ۲ پایه ۱۱رشته ریاضی فیزیک

ساعت ۱۳:۱۵ درس هندسه ۳ پایه۱۲ رشته ریاضی فیزیک

شبکه قرآن ومعارف

ساعت ۱۱درس هدیه آسمانی پایه ششم

ساعت ۱۱:۳۰درس آموزش قرآن پایه ششم

ساعت ۱۵ درس عربی زبان قران ۲ پایه ۱۱رشته علوم و معارف

ساعت۱۵:۳۰درس عربی زبان قران ۱ پایه ۱۰ رشته علوم ومعارف اسلامی

ساعت ۱۶درس عربی زبان قران۳ پایه ۱۲رشته علوم و معارف

ساعت ۱۶:۳۰ درس پیام‌های آسمانی نهم درس اول متوسطه دوره اول

نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر: